Zákaznícky servis:

tel.: 731 974 444

tel.: 605 362 272

mail.: objednavky@game-center.cz

Winmau

Winmau Dartboard Company Ltd,

Již více než 70 let je Winmau posedlý dokonalostí prostřednictvím bezkonkurenčních inovací. Jejich výrobky slouží milionům hráčů a četným světovým federacím, všechny jejich terče a šipky odpovídají specifikacím Světové šipkové federace (WDF).

 

 Winmau leták

Winmau založil v roce 1946 bývalý seržant Harry Kicks, který pojmenoval společnost po své manželce Winifred Maud. Vyslovuje se „Winmore“ a stala se nejznámější značkou ve světě šipek.

Dnes je Winmau skutečně globální společností a vyváží do více než 70 zemí světa. Jsou největším světovým výrobcem prémiových sisalových terčů a wolframových šipek špičkové kvality.

 

Winmau hráči

Sponzoruje mistry světa Michaela van Gerwena, Dennise Priestleyho, Andyho Fordhama, Teda Hankeyho, Marka Webstera, Steve Beatona, Scotta Waitese, Scotta Mitchella a Trinu Gulliver, jakož i hvězdy PDC jako Joe Cullen, Simon Whitlock, Daryl Gurney, Mervyn King a mnoho jiných hráčů.

Blade terče

Winmau byl vždy vedoucí firmou v oblasti pokroku a vývoje technologií, a toto nic neilustruje jasněji než terče na šipky Blade. Od roku 1997 je každá série terčů Blade světově uznávána jako nejkvalitnější a nejodolnější sisalový terč.

 


Sisalové terče

Winmau sisalové terče


Surroundy a kabinety

Winamu surroudy a kabinety


Steel šipky

Winamu steel šipky


Soft šipky

Winmau soft šipky

Násadky na šipky

 

Násadky na šipky Winmau

 


Letky na šipky

Letky na šipky Winmau

 


Hroty na šipky

Hroty na šipky Winmau

 


Pouzdra na šipky

Pouzdra na šipky Winmau

 


Příslušenství na šipky

Příslušenství na šipky Winmau


Dresy

Dresy Winmau